Dolar amerykański USD

Wymień monety na złotówki !

Aktualna cena skupu uszkodzonych i wycofanych monet USD wynosi: 2.46 PLN.

Aktualizacja: 2024-06-15 15:01:02

Skup monet – dolarów amerykańskich USD

Zostało Ci kilka monet z wakacji i nie wiesz co z nimi zrobić? Z nami w łatwy i szybki sposób wymienisz je na złotówki. Otrzymaj gotówkę za monety przedstawione na zdjęciach:

Monety amerykańskie będące w obiegu

  • Zazwyczaj w kantorze wymiany walut lub banku wymieniane są tylko amerykańskie banknoty, dlatego też nie jest łatwo zamienić monety poza USA.
  • Wymieniamy monety przedstawione na zdjęciach oraz monety pamiątkowe bez względu na rok bicia monety.
  • Banknoty i monety amerykańskie można w łatwy i szybki sposób wymienić poprzez nasz serwis.

Monety amerykańskie

Srebrne monety o nominale dziesięć centów, dwadzieścia pięć centów i monety pół dolarowe wybite przed 1965 rokiem są więcej warte, niż wynosi ich wartość nominalna. Ponadto stare, miedziane monety jedno centowe a z kłosem pszenicy na odwrocie mają wartość numizmatyczną.

Wymień monety amerykańskie na złotówki !

Schowane w szufladzie monety amerykańskie lub te z wakacji w Stanach, wymienisz łatwo i szybko na złotówki przez staragotowka.pl.

Nie czekaj, zamień banknoty i monety z USA oraz z innych państw przez nasz serwis. Dodatkowo wciąż możesz wymienić stare banknoty i monety wycofane z obiegu. Z nami wymienisz też takie waluty jak: stare dolary australijskie, wycofane funty brytyjskie, korony czeskie, liry i wiele innych – sprawdź.

Zamów kuriera